Gmat Sınavı Hazırlık Kursu

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili Gmat Kurs Eğitimleri...Gmat Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca Gmat Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
Gmat Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Gmat Sınavı Hazırlık Kursu

GMAT programımızdaki temel hedefimiz, sınavın zorluk derecesini minimuma indirerek öğrencilerimizin yüksek puanlar almalarını sağlamaktır.


Bu amaç doğrultusunda derslerde uzman yabancı eğitmenlerimizle, soruların daha iyi anlaşılmasını ve çeldiricilerin elenmesini sağlamak hedeflenir. Ayrıca kelime hazinesini maksimum seviyeye çıkarmaya yönelik çalışmalar yapılır. Just English size GMAT sınavına hazırlıkta kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Eğitmen kadromuz sadece GMAT hazırlığı veren ve formasyon sahibi yabancı uyruklu uzmanlardan oluşmaktadır. Programımıza katılan adaylarla İngilizce bilgisinin yanı sıra sınavın tekniğini öğretme temelli çalışmalar yapılır. GMAT sınavını oluşturan her bir bölüm için (sayısal bölüm hariç) ayrı ders verilir. Sınavın yapısına alışabilmeniz ve sınav sırasında kaygılanmamanız için sınav şartları oluşturularak katılımcılarımıza sınavlar uygulanır. Eğitmenlerimiz düzenli ödevler vererek öğrenilenleri pekiştirir ve ödev kontrolü ve yapılan sınavlarla da öğrenci gelişimini düzenli olarak takip ederler. Bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliğimiz olan 56 saatlik eğitim içeren özgün programımız ve uzman eğitmen kadromuz ile başarıya ulaşmada karşınıza çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşabileceksiniz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Gmat Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Yüksek Skor/Puan Garantili Gmat Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı